Briston - Čisticí gel na kůži

Briston - Čistič kůže je vhodný na výrobky z pravé kůže i umělé kůže a koženky všeho druhu.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
389 Kč
Skladem

Briston - Čistič kůže je ideální na čištění kožených sedacích souprav, křesel, kožených bund či kabátů (motorkářského oblečení), kožených interiérů automobilů a dalších kožených výrobků. Vyčistí i mastné skvrny od rukou, například od hlavy na sedačce či od krku na kabátě. Používá se i na čištění sportovní obuvi, protože nepoškodí lepení a navíc nemusíte hodiny či dny čekat na vysušení obuvi, tak jako při běžném praní.
Účinně odstraňuje nečistoty a skvrny. Čistič kůže šetrně, ale účinně vyčistí každou nečistotu z pórů kůže. Kůže nepromočí jako při čištění vodou. 

Používá se na každou barvu. Ani bílá kůže nezežloutne, tak jako se stává při použití chemického prostředku – čistič kůže Briston neškodí žádné barvě.

Použití: Naneste na houbičku čistící gel a jemně přetřete znečištěné místo. Při silném znečistění nechte čistič kůže chvílí působit a potom přetřete vlhkým hadříkem. Po čištění použijte na ošetření balzám na kůži, prodloužíte tak životnost kůže a zamezíte rychlému opětovnému zašpinění.
Tento čistič kůže neobsahuje žádné chemické látky. Je použitelný po dlouhé roky a postačí na vyčistění plochy zhruba 40-50 m2 (v závislosti na míře znečištění). Kožené výrobky je optimální čistit minimálně jedenkrát za rok.

 

Jméno značky: Briston
Kategorie: Čisticí prostředky
Záruka: 2 roky

Čistič kůže - Briston - prezentace auto

Čistič kůže - Briston - prezentace sedačka

Velmi kvalitní a koncentrované produkty pro domácnost Briston

Zpět do obchodu