Briston - Balzám na kůži (včelí vosk)

Neohodnoceno

Briston - Balzám na kůži (včelí vosk) - perfektní na kožené boty, kožené bundy, motorkářské oblečení a příslušenství, kožené peněženky a pásky.  

379 Kč
Můžeme doručit do:
2.11.2021
Skladem

Briston - Balzám na kůži a kožené povrchy chrání svými přírodními přísadami kůži, vyživuje ji, navrací jí původní vzhled, měkkost a barvu a tím prodlužuje její životnost. Odstraní jemnější odřeniny, a to například i od vousů na límci. Vsákne se do kůže a udržuje ji měkkou. Povrch kůže se stane voděodolný, v nepříznivém počasí se tak zamezí promočení kožených oděvů a obuvi. V zimním období balzám také zabraňuje vytváření bílých skvrn od soli. Krémy různých barev na obuv se tak stávají zbytečnými. Dokáže navrátit původní barvu i staré vysušené kůži. Je vhodný pro každou barvu kůže.


Použití: naneste na kůži malé množství balzámu pomocí jakékoli houbičky. Po delším používání již není potřeba houbičku opětovně namáčet do balzámu. Množství, které je v houbičce po pár použitích nasáknuté, bohatě postačí na potřebné ošetření a přeleštění kůže.
Balzám je vhodný na jakoukoliv barvu kůže. Nepoužívejte na broušenou kůži (semiš) a velurové povrchy, naopak na umělou kůži použít lze.
Obsahuje přírodní včelí vosk, voní po medu.

Při pravidelném používání vydrží obsah balení pro běžnou domácnost cca 6 let.
Obsah: 320 ml

Kód Kód: BR01
Jméno značky: Briston
Kategorie: Čisticí prostředky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg